Hasicí přístroj k hašení lithiových baterií AVD LITH EX6 - 6 l
Hasicí schopnost: 13A; objem hasiva: 6 l; s držákem a manometrem; vhodný k hašení lithiových baterií v hoverboardech, elektrických skútrech
Kategorie: | HASICÍ PŘÍSTROJE |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
K čemu je hasicí přístroj vhodný?
Tento přenosný hasicí přístroj na hašení lithiových baterií 6 l je vhodnou součástí pro protipožární vybavení domácností, kupříkladu při hašení požárů elektrických skútrů nebo hoverboardů.
Co s ním můžeme hasit?
Primárně je určen k hašení požáru lithiových baterií v počáteční fázi. Lze jej použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. Hasivo obsahuje vermikulit, který není elektricky vodivý a je téměř dvakrát účinnější než voda. Hasicí látka není toxická, díky tomu, že přístroj uvolňuje pouze páru je šetrný k životnímu prostředí. Balení obsahuje hasicí přístroj s manometrem instalovaným na ventilu, držákem pro jednoduché uchycení a typovým štítkem s návodem na použití.
Upozornění:
Přístroj je vyroben v souladu s evropskými normami a certifikován dle normy EN3.
Přístroj je pod stálým tlakem, který je možné sledovat na nainstalovaném manometru.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
- Certifikace EN3
- Hasivo AVD
- Objem hasiva 6 l
- Rating 13A
- Teplotní rozmezí +5°C +60° °C
- Třídy požáru A
- Typ LITH EX 6 L
- Vhodné použití Do průmyslových hal a výroben.