Čisticí utěrky a úklidové prostředky

Rychlosavé pracovní utěrky

ekonomický prostředek osobní hygieny v provozech silně znečištěných ropnými látkami. Utěrky jsou vhodné na očištění strojních součástí a ploch. Možnost opakovaného použití utěrek. Utěrka je vysoce sorpční textilie vyrobená z mikrovláken, zpevněná prolisováním.

Průmyslové utěrky papírové

2 – 3 vrstvé utěrky. Velmi jemné tkanivo, citlivé k často umývaným rukám. Ideální pro utírání skla a citlivých povrchů. Nezanechávají za sebou stopy. Utěrky určené pro jednorázové použití.

Průmyslové utěrky z netkané textilie

utěrky jsou pevné, odolné a trvanlivé - vhodné pro opakované použití. Velká absorpce, pro náročné utírání. Tenký materiál umožňuje čištění i v těžko dostupných místech.

Papírové utěrky

slouží k efektivnímu osušení rukou. Používají se v umývárnách, WC a hygienických zařízení. Utěrky pro jednorázové použití.

Vlhčené utěrky

zvlhčená a zpevněná, sorpční textilie vyrobená z viskosy. Ekonomický prostředek k odstranění nečistot. Utěrky mají velmi dobré čistící schopnosti. Utěrky chrání pokožku a jsou příjemně parfemovány.

Abrazivní utěrka

vysoce pevná textilie vyrobená z mikrovláken. Jednostranný abrazivní nános. Utěrka se používá k čištění silně znečištěných součástí, očištění strojních součástí a ploch. Vhodná pro opakované použití.

Hedvábná utěrka v tabletě

pevná utěrka z viskosy, slisovaná do tablety. Po navlhčení se utěrka rozbalí. ekonomický prostředek k odstranění nečistot i k utírání rukou.

Bavlněná utěrky

vysoce sorpční, zdravotně nezávadná textilie vyrobená z bavlny. Ekonomický prostředek k čištění v provozech silně znečištěných ropnými látkami na očištění strojních součástí a ploch.

WIP2202
20 Kč

Vlhčené odmašťovací utěrky, univerzální, bal. 2 ks

Kód: 114
1 položek celkem